CET

Şirket ortaklarımızdan Cem Türkan öncülüğünde, gelişen ve sürekli globalleşen elektrik sektöründeki yeniliklere uygun olarak sektörde kalite seviyesini üst noktalara taşımak amacıyla 2012 yılında CET ürünlerinin üretimine başlanmıştır. İlk olarak bürotik bloklar ile başlayan üretim daha sonra buat, priz, gibi ürünlerle birlikte genişlemeye başlamıştır. 

Markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen CET, kısa bir zaman içerisinde hiç şüphesiz ki sektörde önemli bir pazar payına sahip olacaktır. Ürünler yerli üretimler olup küresel standartlara uygun ve tamamen kalite ve güven kavramlarına bağlı olarak üretilmektedir. 2012 yılından beri CET, son kullanıcılar tarafından benimsenmiş olup müşteri memnuniyeti konusunda bizlere ve şirketimize önemli katkılar sağlamıştır.

Gelecek yıllarda güçlü bir marka olarak elektrik pazarında yer edinecek olan CET markası ve ürünleri, sürekli gelişen hizmet anlayışı, kalite seviyesi ve yenilikçi bir vizyon ile siz değerli müşterilerimizin vazgeçilmez tercihleri arasında olacaktır.